Majster Robót Wykończeniowych

Pracownicy BudowlaniO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Szwecja

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Polska firma budowlana z długoletnią tradycją, prowadząca projekty w Polsce oraz za granicą zatrudni na stanowisku:

Majster Robót Wykończeniowych [rekrutacja prowadzona telefonicznie]Numer ref.: Szwecja, Helsinborg

Zadania:

  • Organizacja pracy monterów płyt k-g
  • Bezpośredni nadzór nad montażem płyt k-g

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach wykończeniowych
  • Umiejętność odczytywania rysunku technicznego
  • Umiejętność organizacji i kontroli pracy podwładnych
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciągłość ubezpieczenia w polskim ZUS
  • Umowę o pracę
  • Zakwaterowanie
  • Transport na terenie kraju delegowania
  • Możliwość odbycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy