Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Majster Robót Żelbetowych

Pracownicy BudowlaniO firmie

  • Szwecja

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Praca dobrze wykonana, musi być dobrze nadzorowana. Chcesz prowadzić prace żelbetowe w Szwecji? Dobrze trafiłeś! Nie przeglądaj kolejnych ogłoszeń. Zdobądź zatrudnienie w rzetelnej Firmie. Działamy na rynku od wielu lat. Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Koordynacja prac brygad budowlanych
  • Nadzór nad poprawnością wykonywanych robót
  • Współpraca z Kierownikiem Budowy

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży budowlanej z zakresu robót żelbetonowych
  • Znajomość rysunku technicznego

Zapewniamy:

  • Polską umowę o pracę
  • Wynagrodzenie do uzgodnienia z Kierownikiem Projektu
  • Bezpośrednie zatrudnienie w firmie z pełnym ubezpieczeniem
  • Opłacone zakwaterowanie o wysokim standardzie
  • Przejazdy na miejscu i pomiędzy krajami
  • Wysokiej klasy narzędzia oraz odzież
  • Możliwość nadzorowania i koordynacji nietypowych, ambitnych projektów,
  • Możliwość odbycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne