Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przeprowadzanego przez Thomas praefab Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)". Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Administratorem danych jest Thomas praefab Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Majster w Zakładzie Prefabrykacji

THOMAS PRAEFAB WROCŁAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kobierzycka 20

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie organizacyjne i technologiczne produkcji,

  • zarządzanie podległym zespołem,

  • nadzorowanie jakości realizowanych zadań produkcyjnych,

  • przestrzeganie przepisów BHP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie budowlane (warunek konieczny),

  • umiejętność czytania rysunków technicznych (warunek konieczny),

  • komunikatywność, dyspozycyjność, zaangażowanie,

  • znajomość obsługi pakietu Microsoft Office,

  • prawo jazdy kat. B,

  • doświadczenie w branży budowlanej (prefabrykacja) mile widziane.

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, oraz wszystkie świadczenia ZUS,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę z doświadczoną kadrą,

  • pakiet socjalny (multisport).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy renomowanym producentem prefabrykatów betonowych, należącym do niemieckiego koncernu z branży budowlanej.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacja

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.