Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Majster Wydziału Konstrukcyjnego

Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o.

  • Diamentowa 1, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Diamentowa 1

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i nadzór nad pracą podległych pracowników,

  • realizacja i kontrola norm produkcyjnych – wydajność, jakość, czas pracy itp.

  • raportowanie wyników, rozliczanie czasu pracy pracowników,

  • podział zadań w brygadach oraz kontrola ich realizacji,

  • nadzór nad terminami zleceń na wyroby do dalszej produkcji,

  • egzekwowanie przestrzegania przez pracowników przepisów i zasad BHP,

  • kontrola nad utrzymaniem porządku na stanowiskach pracy,

  • nadzór nad właściwym wykorzystaniem środków produkcji,

  • optymalizacja procesów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn,

  • znajomość zasad konstrukcji maszyn,

  • podstawowa znajomość zagadnień z elektroenergetyki.

Mile widziane

  • znajomość programów takich jak AutoCAD, Solidworks.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia,

  • motywacyjny system wynagradzania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Elektromontaż-Lublin Sp. z o.o. działająca w branży elektroenergetycznej firma na terenie całej Polski, producent urządzeń energetycznych SN i nN, a w szczególności stacji transformatorowych oraz wykonawca kompleksowych robót elektroenergetycznych.

Przewiń do profilu firmy