Makijażysta Regionalny

Douglas Polska Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Szkolenia i rozwój umiejętności konsultantów- makijażystów,

  • Prowadzenie oraz organizowanie eventów makijażowych,

  • Zapewnienie realizacji celów sprzedażowych kategorii make-up,

  • Profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy,

  • Wykonywanie makijaży na eventach Douglas.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Makijażysty/Eksperta ds. Makijażu,

  • Gotowość do częstych podróży służbowych w obrębie regionu dolnośląskiego i okolic,

  • Wykształcenie kosmetyczne i/lub ukończone kursy makijażowe,

  • Zorientowanie na cel,

  • Pasja do makijażu i zamiłowanie do pracy z ludźmi,

  • Chęć rozwijania, szkolenia innych.

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań, dynamiczną pracę,

  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy i rozwoju umiejętności makijażowych oraz managerskich,

  • Stałą współpracę,

  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,

  • Pakiet benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi