Makler Instytucjonalny Inwestorów Zagranicznych

Bank Pekao

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa największych klientów instytucjonalnych

  • Aktywne budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami

  • Współpraca z biurem analiz inwestycyjnych

  • Udział w dalszym rozwoju obszaru

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze klientów instytucjonalnych

  • Posiadasz licencję MPW, DI lub CFA

  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie zaawansowanym

  • Umiesz pracować pod presją czasu

  • Cechujesz się umiejętnością analitycznego myślenia

  • Znasz regulacje i zasady obrotu na GPW

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.

  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.

  • System szkoleń i programów rozwojowych;

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników