Oferta pracy

Makler Obrotu Biomasą

ENEA Trading Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zaangażowanie w projektach związanych z rozwojem działalności handlowej w obszarze obrotu biomasą, w tym w zakresie rozwoju kanałów sprzedaży i organizacji rynku;

  • optymalizowanie procesów handlowych biomasy, w tym poprzez projektowanie i wdrażanie narzędzi systemowych;

  • obsługa procesu organizacji postępowań na dostawy paliw i usług związanych z dostawami paliw;

  • obsługa procesu monitorowania krajowego i międzynarodowego rynku paliw odnawialnych (w szczególności biomasy);

  • obsługa procesu pozyskiwania dokumentacji od podmiotów zewnętrznych m.in. na potrzeby przeprowadzenia oceny ryzyka kredytowego oraz realizacji zadań w zakresie Systemów Należytej Staranności;

  • realizacja zadań analitycznych, sporządzanie raportów, prowadzenie korespondencji z podmiotami zewnętrznymi,

  • udział w przygotowywaniu projektów umów/aneksów/porozumień transakcyjnych oraz dokumentacji zakupowej/handlowej,

  • uczestnictwo w spotkaniach handlowych,

  • realizacja zadań wspierających Zespół Obrotu Biomasą oraz Zespół Zakupów Biomasy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane techniczne lub ekonomiczne;

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu procesu zakupowego, w tym: organizacji postępowań zakupowych i przetargów, przygotowaniu dokumentacji zakupowej (szczególnie SIWZ), mile widziana znajomość zagadnień PZP;

  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel oraz Power Point), dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania, tworzenia makr/skryptów;

  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z interesariuszami;

  • wysoki poziom zdolności komunikacyjnych oraz umiejętność prezentowania złożonych treści i koncepcji;

  • umiejętności prowadzenia negocjacji biznesowych;

  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole;

  • znajomość języka angielskiego na co najmniej na poziomie B2;

  • prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do podróży służbowych.

Mile widziane

  • doświadczenie w projektach mających na celu stworzenie/wdrożenie systemu logistyczno-zakupowego, platformy obrotu, systemu CRM lub podobnych rozwiązań;

  • doświadczenie w obszarze handlu paliwami i/lub w zakresie zadań analitycznych związanych z tym obszarem (optymalizacja zakupów, analiza rynku, prognozy);

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe;

  • stanowisko z dużą dozą samodzielności w dynamicznie rozwijającym się Zespole;

  • zaangażowanie w ciekawe, rozwojowe projekty;

  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych (szkolenia, licencje, certyfikacje);

  • elastyczne godziny pracy połączone z systemem pracy zdalnej (home office);

  • przyjazną atmosferę w pracy;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • bogaty pakiet socjalny

Grupa Kapitałowa Enea to nowoczesny Pracodawca, który odgrywa jedną z kluczowych ról w rozwoju gospodarki krajowej. Działalność naszej Grupy opiera się na wytwarzaniu, dystrybucji i handlu energią elektryczną oraz świadczeniu usług w zakresie elektroenergetyki. Zatrudniamy blisko 15 tysięcy silnie zmotywowanych ludzi, z pasją realizujących swoje zadania. Naszymi Wartościami są Uczciwość, Odpowiedzialność, Kompetencja i Bezpieczeństwo. Jeżeli jesteś osobą, która jest nastawiona na realizację celów, potrafi współpracować w zespole, a przy tym profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków złóż do nas swoją aplikację. Więcej o nas na www.enea.pl.

ENEA Trading Sp. z o.o. jest odpowiedzialna za handel hurtowy w ramach GK ENEA. Prowadzimy, integrujemy i koordynujemy obrót energią elektryczną, gazem ziemnym, świadectwami pochodzenia i uprawnieniami do emisji CO2 oraz paliwami strategicznymi na potrzeby GK ENEA, jak i na własny rachunek.

Przewiń do profilu firmy