Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Makler Papierów Wartościowych / Analityk finansowy

DOM MAKLERSKI INC SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie dokumentacji ofertowej przy emisji akcji lub obligacji

  • obsługa procesu emisji akcji lub obligacji

  • wsparcie w kontaktach z GPW, KDPW i KNF

  • wsparcie zespołu w zakresie obsługi zdarzeń korporacyjnych

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, prawo, bankowość)

  • licencja Maklera Papierów Wartościowych

  • wiedza z zakresu rynku kapitałowego, prawa i finansów

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • po 3 miesięcznym okresie próbnym możliwość stałego zatrudnienia

O nas

Dom Maklerski INC SA z siedzibą w Poznaniu posiada zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na prowadzenie działalności maklerskiej w zakresie oferowania instrumentów finansowych.

Spółka oferuje kompleksowe usługi w ramach pierwotnych oraz wtórnych emisji papierów wartościowych na rynku regulowanym GPW, rynku NewConnect oraz rynku Catalyst. DM INC prowadzi platformę equity crowdfundingową pod marką CrowdConnect.pl.

W związku ze wzrostem zakresu działalności poszukujemy osoby z licencją MPW do oddziału w Warszawie