Oferta pracy

Makler Papierów Wartościowych

Copernicus Securities SAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Grupa Copernicus jest obecna na rynku od niemal 15 lat. W jej skład wchodzi:
COPERNICUS CAPITAL TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH S.A. oraz DOM MAKLERSKI COPERNICUS SECURITIES S.A. W sektorze finansowym staliśmy się częścią jego transformacji oraz rozwoju. Poszukujemy osób, które nie tylko angażują się w biznes, ale też chcą zmieniać myślenie o inwestycjach i rynku kapitałowym. W związku z rozwojem spółki poszukujemy osób na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • wykonywanie czynności w ramach prowadzonej przez Dom Maklerski działalności maklerskiej;
  • zapewnienie kompleksowej obsługi klientów w zakresie sprzedaży usług i produktów oferowanych przez Dom Maklerski;
  • poszukiwanie informacji dotyczących rynków finansowych oraz instrumentów finansowych poprzez codzienną analizę prasy specjalistycznej, serwisów informacyjnych, Internetu;
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • aktywne budowanie i rozwijanie trwałych relacji z klientami.

WYMAGANIA:

  • licencja maklera papierów wartościowych – warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • duża samodzielność w działaniu,
  • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę(początkowo na okres próbny)
  • Pracę w miłej atmosferze wśród doświadczonych ludzi
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  • Pracę na samodzielnym stanowisku przy ciekawych projektach
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, pakiety socjalne
  • Możliwość korzystania bezpłatnie z siłowni Calipso Fitness Klub znajdującej się w budynku

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować za pomocą przycisku "Aplikuj".

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Copernicus Securities SA danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Copernicus Securities SA przed cofnięciem zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy