Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Makler w Wydziale Wsparcia i Obsługi Klienta

Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór sesji i wykonywanie obowiązków maklera giełdowego.

  • Obsługa ofert publicznych, wezwań, skupów i innych zdarzeń korporacyjnych.

  • Obsługa i parametryzowanie systemów transakcyjnych.

  • Monitorowanie bieżącej sytuacji na rynku kapitałowym,

Nasze wymagania

  • Licencja Maklera Papierów Wartościowych – WARUNEK KONIECZNY (prosimy o podanie w CV nr licencji maklerskiej)

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne lub ścisłe, osoby w trakcie studiów mile widziane)

  • Podstawowa znajomość rynku kapitałowego

  • Uprawnienia Maklera Nadzorującego oraz znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację pisemną i ustną będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • doskonała lokalizacja biura

Etapy rekrutacji
1

Zgłoszenie online

2

Analiza Twojej aplikacji

3

Rozmowa kwalifikacyjna

4

Powiadomienie o rezultacie