Oferta pracy

Makroregionalny Dyrektor Sprzedaży

Millennium Leasing Sp. z o. o.

Wały Jagiellońskie 14

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie strategii biznesowej Millennium Leasing w podległym Makroregionie.

  • Aktywne zarządzanie Oddziałami Millennium Leasing dedykowanymi do pracy z klientem z segmentu korporacyjnego.

  • Aktywna współpraca z Pionem Bankowości Korporacyjnej Banku Millennium oraz jednostkami Centrali.

  • Realizacja strategii Spółki poprzez rozwijanie współpracy i zarządzanie relacją z klientem na terenie województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego.

  • Ustalanie i realizacja celów biznesowych w Makroregionie.

  • Rozwój kompetencji podległych/zarządzanych zespołów sprzedażowych, rekrutacja pracowników.

  • Aktywny udział w budowaniu wizerunku firmy na rynku.

Nasze wymagania

  • Minimum 4-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży usług finansowych (preferowane w leasingu).

  • Umiejętności efektywnego zarządzania zespołem sprzedażowym, także w strukturze rozporoszonej w oparciu o wszystkie dostępne kanały komunikacyjne popartego sukcesami.

  • Bardzo dobrej znajomości lokalnego rynku.

  • Wysokiej motywacji do pracy i nastawienia na realizację planów sprzedażowych.

  • Umiejętności efektywnego zarządzania zaangażowaniem podległych zespołów, planowania oraz monitorowania realizacji celów.

  • Dyspozycyjności i gotowości do odbywania podróży służbowych.

  • Czynnego prawa jazdy kat B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę wraz z opieką medyczną i pakietem socjalnym.

  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy powiązany z osiąganymi wynikami sprzedażowymi.

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy.

  • Udział w projektach rozwojowych, szkoleniach.

  • Dużą samodzielność i możliwość kreowania nowych rozwiązań.

  • Pracę w środowisku, w którym wartościami kluczowymi są: szacunek, rozwój kompetencji, budowanie zaufania oraz odpowiedzialność i efektywność.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 30 lat oferujemy profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Przewiń do profilu firmy