Ta oferta pracy jest nieaktualna od 95 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Malarz budowlany

  • Belgia - Charleroi, Belgia
  • Specjalista
  • 16.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WORK PARTNERS SP. Z O.O.

    Firma specjalizuje się w usługach remontowo-budowlanych. Każdego miesiąca oddajemy
    40 wyremontowanych mieszkań. W związku z rozwojem działalności poszukujemy podwykonawców posiadających własną działalność gospodarczą lub gotowych do jej założenia.

    MALARZ BUDOWLANY
    Miejsce pracy: Belgia - Charleroi

    Opis stanowiska:

    • przygotowywanie pod malowanie starych i nowych podłoży tynkowych, betonowych, ceglanych, drewnianych, metalowych oraz ze stopów metali;
    • malowanie tynków wewnętrznych odpowiednimi farbami, zależnie od podłoża oraz specyfikacji wykonawczej;
    • malowanie farbą olejną lub akrylową lub lakierowanie stolarki budowlanej i elementów drewnianych;
    • organizowanie własnego stanowiska pracy, przygotowanie materiałów, narzędzi i sprzętu do realizacji robót malarskich, zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej;
    • organizowanie transportu materiałów malarskich po placu budowy i w miejscu pracy oraz ich składowania;
    • wykonywanie drobnych pracy wykończeniowych;
    • dbanie o jakość wykonywanych robót malarskich.

    Wymagania:

    • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia;
    • doświadczenie w pracach malarskich;
    • gotowość do wyjazdu za granicę.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki współpracy;
    • terminowe regulowanie płatności;
    • zakwaterowanie na terenie Belgii;
    • przejazd w obie strony;
    • własny transport w miejscu wykonywania robót;
    • długoterminowe kontrakty;
    • niezbędne narzędzia do realizacji prac;
    • opiekę koordynatora w miejscu pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV
    klikając w przycisk aplikowania lub o kontakt telefoniczny:

    602 733 933

    W aplikacjach prosimy o zawarcie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182)."