Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Malarz Budowlany

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Malowanie budynków mieszkalnych oraz przemysłowych

  • Prace malarskie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków

  • Tapetowanie, szpachlowanie

  • Kładzenie i zatapianie siatki malarskiej

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę z pełnym ubezpieczeniem

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 13€ - 15 € netto / h (zależne od stopnia znajomości języka niemieckiego)

  • Zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez pracodawcę (w komfortowych, jednoosobowych pokojach i w bliskiej odległości od miejsca pracy)

  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora i pomoc w organizowaniu wyjazdu

  • Dodatek świąteczny i urlopowy (płatny urlop wypoczynkowy od 24 do 30 dni w roku)

  • Możliwość regularnych zjazdów do Polski

Rekrutację prowadzi agencja ILLUSTRO Doradztwo S.C.

To firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona przez pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Karolina Cybulska tel. 604 411 788