Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Malarz budowlany

UNIWORK Sp. z o.o.

  • Hamburg, Stuttgart, Monachium, Ingolstadt, Nuernberg, Frankfurt nad Menem, Regensburg, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • malowanie budynków mieszkalnych oraz przemysłowych

  • praca wewnątrz i na zewnątrz, malowanie fasad

  • szpachlowanie

  • samodzielna praca w oparciu o własne umiejętności

Wymagania pracodawcy

  • motywacja do pracy

  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie malarza/pracownika budowlanego

  • minimum 1 rok udokumentowanego doświadczenia w zawodzie malarza

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się (jeśli brygada to wymagane dla 1 osoby na 2)

  • dyspozycyjność i chęć podjęcia pracy na terenie Niemiec

  • samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • prawo jazdy kategorii B i samochód

Pracodawca oferuje

  • umowa o pracę na warunkach niemieckich - niemiecki pracodawca (nie w delegacji)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zakwaterowanie GRATIS zorganizowane przez pracodawcę

  • zaliczki wypłacane na konto polskie lub niemieckie

  • możliwość pracy w nadgodzinach

  • składki socjalne, ubezpieczenie oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • respektowane prawo do urlopu

  • pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów

UNIWORK Sp. z o.o. - Agencja Zatrudnienia o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie rekrutacji osób poszukujących pracy za granicą na terenie całej Europy. Prowadzimy rekrutacje we wszystkich sektorach gospodarki dla firm na terenie Niemiec, Holandii, Szwajcarii, Austrii i Belgii. Oferujemy legalne, bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie. KRAZ Nr 19107

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego z naszym biurem!

  • +48 538 555 080

  • +48 510 980 944