Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Malarz konstrukcji stalowych

DEMARKO Sp. z o.o. Sp.k.

Kolonia Zygmunt 31c

Bytom

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie powierzchni konstrukcji do malowania

  • Nadzór i kontrola warunków klimatycznych i technicznych podczas procesu lakierowania oraz kontrola warunków magazynowania farb

  • Ustalanie kolejności czynności w toku malowania, praca zgodnie z kartami technicznymi wyrobów lakierniczych

  • Zabezpieczanie oraz malowanie właściwe konstrukcji zgodnie z zadaną technologią Odpowiadanie za końcową jakość powierzchni lakierniczych oraz zadaną grubość powłoki

  • Organizowanie bieżących etapów malowania – wykrywając nieprawidłowości w przebiegu procesu malowania

  • Wewnątrz zakładowy transport detali zgodnie z posiadanymi uprawnieniami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Lakiernik

  • Dokładność i dbałość o jakość wykonania zadania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Elastyczność i otwartość na zmiany, dobrej organizacji pracy

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Udział w organizacji procesu planowania

  • Pracę w dużej, renomowanej, rozwijającej się firmie

Firma DEMARKO Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. działa nieprzerwanie od niemalże 25 lat na rynku Polskim i Zagranicznym. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, liderem branży obróbki stali i produkcji naczep specjalistycznych do transportu ciężkiego.

Przewiń do profilu firmy