Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Malarz konstrukcji stalowych

BOHAMET-ARMATURA Spółka z o.o.

  • Ciele (pow. bydgoski)

    Ciele (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie konstrukcji do malowania

  • Malowanie hydrodynamiczne (agregatem malarskim)

  • Dbałość o poprawne funkcjonowanie sprzętu malarskiego

  • Realizacja zadań zgodnie z ustalonym planem produkcji

  • Bieżąca kontrola jakości

Nasze wymagania

  • Wymagane 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Umiejętności malowania metodą natrysku

  • Praca z zachowaniem norm jakości

Mile widziane

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

  • Uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego II S (suwnice)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę

  • Pakiet medyczny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Firma BOHAMET - ARMATURA jest producentem różnorodnej armatury przemysłowej.

Produkcję armatury żeliwnej przemysłowej, kształtek żeliwnych z żeliwa szarego i sferoidalnego do systemów wodno - kanalizacyjnych uruchomiono w 1990 roku. Zakład był prekursorem na rynku polskim w zakresie produkcji zasuw z uszczelnieniem gumowym.

Przewiń do profilu firmy