Ta oferta pracy jest nieaktualna od 59 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Malarz Konstrukcji Stalowych

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 28.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZREW Transformatory S.A.

    specjalizująca się w projektowaniu, produkcji oraz remontach transformatorów średniej mocy, wchodząca w skład Szwajcarskiej grupy R&S International Holding poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    • malowanie przemysłowe elementów stalowych do transformatorów

    Wymagania:

    • wykształcenie min. zawodowe, preferowane mechaniczne
    • umiejętność pracy w zespole
    • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i suwnicę
    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • pracę w profesjonalnie zarządzanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, pakiet sportowo-rekreacyjny, ubezpieczenie grupowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez ZREW Transformatory S.A. z siedzibą w Łodzi przy ul. Rokicińskiej 144, REGON 146312120, NIP 527-26-83-903 w celach związanych z procesami rekrutacji oraz w celu ustalenia warunków przed zawarciem umowy o pracę. Jednocześnie oświadczam, że wszystkie dane, które są włączone do CV i podania o pracę zostały dostarczone dobrowolnie i są one prawdziwe".