Oferta pracy

Malarz konstrukcji stalowych

MALGUSON SP Z O OO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Szwecja

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy firmą z silną i stabilną pozycją na rynku skandynawskim z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej jak i przemysłowej. Od lat przeprowadziliśmy z sukcesem wiele projektów dla znanych szwedzkich firm. W związku z tym cieszymy się zaufaniem zarówno naszych klientów i pracowników.

Wiemy, że sukces firmy budują ludzie, który ją tworzą.

W związku z kontynuacją współpracy z wieloletnim szwedzkim kontrahentem

poszukujemy osób z doświadczeniem w zawodzie:
Malarza konstrukcji stalowych

Obowiązki:

  • Malowanie konstrukcji stalowych, za pomocą agregatu/pistoletu lakierniczego
  • Izolacja malowanych elementów
  • Kontrola malowanych elementów

Oferujemy:

  • zakwaterowanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opłacone koszty podróży
  • odzież roboczą
  • narzędzia
  • opiekę koordynatora
  • ubezpieczenie europejskie
  • opłaconą komunikację miejską lub służbowy samochód
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

#Szwecja #Praca w Szwecji

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy