Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Malarz-Lakiernik

BAPRO-MET sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie elementów metalowych do malowania,

  • malowanie elementów metalowych.

Nasze wymagania

  • mile widziane co najmniej rok doświadczenia na stanowisku malarza-lakiernika lub operatora malarni proszkowej,

  • energia i chęć do pracy,

  • sumienność i dokładność wykonywanych zadań.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje (m.in. kursy spawalnicze MAG/TIG, odnawianie uprawnień spawalniczych, kursy operatorów robotów spawalniczych, kursy obsługi maszyn CNC do obróbki skrawaniem i obróbki plastycznej, kurs na obsługę operatora wykrawarki laserowej),

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,

  • koleżeńską atmosferę,

  • bogaty pakiet benefitów (premia regulaminowa, premia uznaniowa, dodatek stażowy, ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne, pakiet dofinansowań socjalnych).

Spółka Bapro-Met – czekamy właśnie na Ciebie!

Jeśli szukasz stabilnego miejsca pracy w prężnie rozwijającej się firmie to zapraszamy do naszego zespołu!

Spółka Bapro–Met została założona w 1997 r. i jest firmą rodzinną. Od początku swojego istnienia zajmujemy się obróbką metalu, produkcją elementów metalowych jak również świadczeniem usług spawalniczych. Zatrudniamy ponad 100 osób, z których każda z zaangażowaniem podejmuje stawiane przed nią zadania. Są to doświadczeni pracownicy o potwierdzonych kwalifikacjach, posiadający specjalistyczne uprawnienia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.bapro-met.com.pl gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje odnośnie naszej działalności.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Malarz-Lakiernik oraz osoby do przyuczenia na stanowisko malarza-lakiernika.

Przewiń do profilu firmy