Ta oferta pracy jest nieaktualna od 286 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Malarz / Monter Elewacji

  • Francja, okolice Grenoble, Belgia
  • Pracownik fizyczny
  • 8 - 10 tys. zł brutto
  • 2018-01-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16455. U nas masz gwarancję sprawdzonych ofert pracy i dobrego wynagrodzenia. Aktualnie dla naszego klienta szukamy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Malarz / Monter elewacji
    Francja, okolice Grenoble,
    Belgia

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od 19 lutego
    • prawo jazdy kat. B
    • badania wysokościowe na podstawie naszego skierowania
    • aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce
    • mile widziana komunikatywna znajomość j. francuskiego

    Obowiązki:

    • montaż zewnętrznej izolacji termicznej (styropian)
    • malowanie elewacji

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    • legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
    • polską umowę o pracę tymczasową na 3 m-ce z możliwością przedłużenia
    • 12,80 EUR brutto / h (35 godzinny tygodniowy wymiar czasu pracy)
    • dodatek wyżywieniowy 9,50 EUR brutto za każdy dzień roboczy
    • zapewnione nadgodziny płatne dodatkowo
    • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
    • składki ZUS opłacane od średniej krajowej
    • bezpłatne zakwaterowanie
    • częściowy zwrot kosztów podróży do Francji
    Aplikując na ogłoszenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez administratorów danych ATERIMA Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie oraz Grupa ATERIMA Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Ponadto wypełniając formularz aplikacyjny oświadczasz, że podane przez Ciebie dane osobowe są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw, w tym praw osób trzecich.