Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Malarz

FARA Personal Bad Homburg GmbHO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 20 godzin temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
FARA Personal Bad Homburg GmbH – Niederlassung Hanau jest niemiecka firmą pośrednictwa pracy z 20-letnim doświadczeniem na rynku. Naszym pracownikom zapewniamy warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę oraz świadczenia socjalne i dostęp do opieki medycznej.

Dla naszych stałych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko pracy:

MALARZ
[rekrutacja prowadzona online]

Oferujemy:

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • osoby ze znajomością języka niemieckiego: 13,50€ brutto + 15€ netto diety za każdy przepracowany dzień
  • osoby bez znajomości języka niemieckiego: 13,50€ + 12,50€ netto diety za każdy przepracowany dzień
  • wypłatę do 15-ego następnego miesiąca
  • bezpłatne zakwaterowanie (z dostępem do kuchni i łazienki)
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • urlop wypoczynkowy
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • pełne ubezpieczenie (również rodziny) oraz odprowadzane składki i podatki
  • odzież robocza (buty, spodnie, T-shirt, kurtka zimowa)
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantek przez cały okres trwania umowy

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się
  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie malarza lub pracownika budowlanego
  • samochód (mile widziane)

Obowiązki:

  • malowanie
  • tapetowanie ścian i sufitów
  • lakierowanie sprzętem natryskowym
  • szpachlowanie
  • tynkowanie
  • fasady, elewacje
  • gruntowanie
  • ogólne prace remontowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj lub kontakt telefoniczny: +49 (0)160 7802 557 od poniedziałku do piątku od 08:30 do 17:00

Ogłoszenie archiwalne