Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Malarz

DAKS Personal GmbHO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

DAKS Personal GmbH jest niemiecką firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa pracy na rynku niemieckim. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i świadczeniami socjalnymi.

Dla naszego stałego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko pracy:

Malarz - Dieta 1000€ netto

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z pełnym ubezpieczeniem (również członków rodziny)
  • Pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych oraz możliwość nadgodzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie płatne do 15-go dnia kolejnego miesiąca, zależne od posiadanych kwalifikacji oraz dieta 6€ (nieopodatkowana) za godzinę roboczą
  • Płatny urlop wypoczynkowy (24 dni w 1 roku zatrudnienia do 30 dni w piątym)
  • Dodatek urlopowy jak i świąteczny 150€ brutto
  • Premia po przepracowanych 6 tygodniach – 100€
  • Premia po przepracowanych 3 miesiącach – 500€
  • Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę ( pokoje 1 osobowe )
  • Odzież oraz obuwie robocze
  • Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek bez dodatkowych opłat
  • Stałą opiekę ze strony DAKS Personal w języku polskim przez caly okres trwania umowy, pomoc w przydzieleniu odpowiedniej klasy podatkowej, pomoc w ubieganiu się o niemiecki zasiłek na dziecko Kindergeld, opieka medyczna oraz tłumaczenie dokumentów
  • Możliwość długofalowej współpracy

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana (nie wymagane)
  • Własny samochód oraz prawo jazdy kat. B (mile widziane)
  • Doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach

Obowiązki:

  • Przygotowanie pod malowanie starych i nowych podłoży tynkowych, betonowych, ceglanych, drewnianych
  • Malowanie tynków wewnętrznych i zewnętrznych, sufitów, powierzchni betonowych, ceglanych, drewnianych
  • Wzmacnianie, wyrównywanie chłonności podłoża, zwiększanie przyczepności (gruntowanie)
  • Uzupełnianie ubytków i pęknięć
  • Szpachlowanie warstwą wyrównującą lub wygładzającą
  • Tapetowanie powierzchni ścian i sufitów, ocieplanie budynków (opcjonalnie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk aplikuj

Ogłoszenie archiwalne