Logo Pracuj.pl

Malarz

Schnellkraft Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie powierzchni
  • tapetowanie sufitów i ścian (drewno, dachówka malarska, wzór tapety)
  • malowanie pomieszczeń i elewacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w malowaniu i lakierowaniu
  • wymagane jest doświadczenie w zakresie VWS / izolacji termicznej
  • gotowość do montażu
  • prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)

To oferujemy

  • 2.000 – 2.500 Euro (netto)
  • bezpłatne zakwaterowanie lub organizacja i zwrot kosztów zakwaterowania (w przypadku mieszkań na własny koszt)
  • dobre świadczenia socjalne, w tym zasiłki bożonarodzeniowe i wakacyjne
  • zapełnione są ubrania robocze
  • opieka osobista

Malarz, Niemcy