Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Malarz

AGENCJA POŚREDNICTWA PRACY JOBMARIOPOL

  • Niemcy - różne lokalizacje, Niemcy

  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
Malarz do wykończenia wnętrz i elewacji w Niemczech

Opis Stanowiska

  • Malowanie, tapetowanie, szpachlowanie ścian ,gruntowanie
  • Docieplenia i malowanie elewacji budynków
  • Wykończenia wnętrz ,ogólne prace remontowe

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodach branży budowlano-wykończeniowej
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Własne auto /jedna osoba w grupie musi posiadać auto
  • Pracowitość, samodzielność, motywacja do pracy, dokładność, uczciwość, dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus nadgodziny
  • Umowę niemiecką bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pojedynczych pokojach zapewnione przez pracodawcę
  • Wynagrodzenie w wysokości 13 Euro netto
  • Dodatek świąteczny i urlopowy
  • Wypłaty pensji bezpośrednio od pracodawcy niemieckiego
  • Pomoc koordynatora w załatwieniu formalności
  • Możliwość podjęcia pracy w grupie (jedna osoba w grupie musi znać niemiecki i posiadać auto do dojazdów do pracy)
  • Pracę na terenie całych Niemiec

Informacje

  • Kraj: Niemcy, różne lokalizacje
  • Czas pracy: Pełny wymiar godzin

Kontakt T.+48502288623

www.jobmariopol.pl

[email protected]

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne