Oferta pracy

Malarz - Pracownik ds. wykonawstwa

ATAGOR sp. z o.o.O firmie

  • Sikorskiego 22
    Trzebinia, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ATAGOR sp. z o.o.

Sikorskiego 22

Trzebinia

Polska firma z 15-letnim stażem, producent i dystrybutor produktów i usług dla branży gazowniczej, elektrotechnicznej, instalacyjnej, energetycznej z wiodącą pozycją na rynku oferowanych produktów, poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • przygotowanie powierzchni do malowania elementów stalowych
  • malowanie elementów
  • kontrola jakości wytworzonych elementów

Wymagania:

  • mobilność i prawo jazdy kat. B
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, skrupulatność i dobra organizacja pracy a także chęć do podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dofinansowanie do ubezpieczenia i prywatnej opieki zdrowotnej
  • benefity: Multisport, szkolenia.

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku aplikowania.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod wskazanym numerem telefonu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy