Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Malarz proszkowy

NIBE BIAWAR sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

aleja Jana Pawła II 57

Leśna Dolina

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • malowanie proszkowe metalowych elementów

  • ocena jakościowa malowanych elementów

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • zdolności manualne

  • doświadczenie w pracy przy malowaniu metodą natryskową lub chęć nauczenia się

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę (od poniedziałku do piątku, po 8 godzin dziennie w systemie 3-zmianowym)

  • Stabilność zatrudnienia (istniejemy już ponad 50 lat, wynagrodzenie zawsze wypłacamy na czas)

  • Możliwość korzystania z dodatkowego pakietu socjalnego (świadczenia świąteczne w formie pieniężnej, pożyczki)

  • Dofinansowanie do karty sportowej (Medicover Sport)

  • Możliwość zakupu produktów w promocyjnych cenach (Sklep firmowy)

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • Możliwość zakupienia ciepłych posiłków w stołówce zakładowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne