Oferta pracy

Malarz przemysłowy konstrukcji stalowych

BETPREF Sp. Z o.o.

  • Pinczyn (pow. starogardzki)

    Pinczyn (pow. starogardzki), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Malowanie elementów metodą hydrodynamiczną (farby epoksydowe, poliuretanowe)

  • Realizacja procesów malarskich zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną i jakościową

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku malarza przemysłowego

  • Umiejętność malowania metodą hydrodynamiczną

Mile widziane

  • Doświadczenie w malowaniu konstrukcji stalowych, jak również uprawnienia na suwnice z poziomu roboczego oraz certyfikaty Nortsok lub pokrewne z zakresu aplikacji farb

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny)

  • przyjazną i miłą atmosferę w pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Betpref Sp. z.o.o. specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości prefabrykatów betonowych oraz lekkich i ciężkich konstrukcji stalowych. Wykonujemy także profile stalowe oraz panele elewacyjne.

Przewiń do profilu firmy