Logo Pracuj.pl

Malarz Przemysłowy

Rockfin Sp. z o.o.O firmie

Rockfin Sp. z o.o.

Pałacowa 9

Małkowo (pow. kartuski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Malowanie konstrukcji stalowych i rurociągów metodą hydrodynamiczną
  • Realizacja procesów malarskich zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną i jakościową

Nasze wymagania

  • Umiejętność malowania metodą hydrodynamiczną
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku malarza konstrukcji przemysłowych
  • Zaangażowanie w pracę
  • Dokładność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o zasięgu międzynarodowym i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń
  • Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali, zaplecze socjalne)
  • Dostęp do najnowszych technologii stosowanych w koncernach światowych
  • Szkolenia oraz możliwość uczenia się podczas pracy przy projektach dla największych światowych Klientów
  • Atrakcyjny system premiowy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Nieoprocentowane pożyczki z ZFŚS

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.

Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Siemens, MAN, MHPS, FLSmidth.

Malarz Przemysłowy, Pałacowa 9, Małkowo (pow. kartuski)