Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Malarz przemysłowy

  • Sulechów, lubuskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-05-13
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma P.W. Roltex Sp. z o.o. specjalizująca się w obróbce blach oraz technice magazynowej poszukuje pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Sulechów (okolice)

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie prac malarskich konstrukcji metalowych,
    • przygotowanie powierzchni do malowania,
    • drobne prace ślusarskie.

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    • znajomość rysunku technicznego,
    • dokładność i sumienność.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę w dynamicznym, kreatywnym zespole.

    Oferty prosimy składać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )
    bottom