Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Malarz przemysłowy

Stal-Systems S.A. w restrukturyzacjiO firmie

  • Wólka Pełkińska (pow. jarosławski)

    Wólka Pełkińska (pow. jarosławski), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie powierzchni do malowania

  • Malowanie konstrukcji stalowych przy użyciu agregatów,

  • Obsługa agregatów malarskich,

  • Wizualna i pomiarowa kontrola malowanych powierzchni, na mokro i sucho.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe.

  • Minimum 2 letnie doświadczenie.

  • Rzetelność, sumienność i odpowiedzialność

  • Motywacja do nauki i zdobywania nowych doświadczeń zawodowych.

  • Znajomość zagadnień związanych z powłokami malarskimi i ochroną przed korozją

  • Gotowość do pracy 3 zmianowej

To oferujemy

  • Stabilną pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Dużą samodzielność w realizacji zadań

  • Atrakcyjny pakiet medyczny dla pracowników

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Wszelkie narzędzia, urządzenia niezbędne do powierzonych zadań