Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Malarz

Adecco PolandO firmie

  • Stroud i okolice , Wielka Brytania, Wielka Brytania

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Rekrutacja prowadzona zdalnie

Zapraszamy zarówno kandydatów planujących wyjazd do Anglii jak i osoby przebywające obecnie na miejscu. Znajomość j. angielskiego nie jest wymagana.

Aktualnie dla naszego angielskiego klienta z branży budowlanej poszukujemy kandydata na stanowisko:

MalarzNumer ref.: UK/20

Zakres obowiązków:

  • Malowanie, gruntowanie, szpachlowanie, kładzenie gładzi, montaż płyt g-k
  • Inne prace związane z wykańczaniem wnętrz

Wymagania:

  • Min. 2-letnie i aktualne doświadczenie
  • Doświadczenie w UK
  • Możliwość przedstawienia referencji od poprzednich pracodawców

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o samozatrudnienie (umowa na min. rok z możliwością przedłużenia)
  • Pełne wsparcie ze strony pracodawcy w zakresie dopełnienia formalności związanych z prowadzeniem własnej działalności w Anglii
  • Wynagrodzenie: stawka początkowa, godzinowa brutto £15
  • Możliwość pracy w nadgodzinach, w soboty
  • Zapewnione zakwaterowanie w kwocie £70 tygodniowo
  • Zapewniony darmowy transport do pracy
  • Urlopy przewidziane w okresie Świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy oraz w okresie wakacyjnym na przełomie lipca/sierpnia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne