Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Malarz - Szpachlarz

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-09-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma niemiecka  SCHNELLKRAFT poszukuje pracowników na stanowisku:
    Miejsce pracy: NIEMCY

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich (pakiet socjalnymi, składki emerytalno rentowe, opieka medyczna)
    • atrakcyjne wynagrodzenie  1.700 – 2.000 Euro (netto) plus dieta 15, 00 €
    • wieloletnią współpracę
    • bezpłatne  zakwaterowanie
    • opiekę konsultanta polskojęzycznego

    Obowiązki:

    • praca przy malowaniu lub tapetowaniu  pomieszczeń
    • szpachlowanie i szlifowanie ścian

    Wymagania:

    • doświadczenie zawodowe minimum 3 lata
    • mile widziana  znajomość j. niemieckiego
    • dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu.
    Osoby zainteresowane prosimy o aplikację z pomocą przycisku Aplikuj

    lub kontaktować się pod nr tel. +49  1622574029, +48  71 343 10 55  lub +48 731 298 393
    od  poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00
    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
    odwiedź naszą stronę internetową: http://www.schnellkraft-personal.de