Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Malarz - Tapeciarz

PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Firma, działa z powodzeniem od 25 lat jako Generalny Wykonawca. Zajmuje się kompleksową budową obiektów mieszkaniowych, przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Twój zakres obowiązków

  • Prace wykończeniowe związane z malowaniem i tapetowaniem

Wymagania pracodawcy

  • Bieżące doświadczenie jako samodzielny Malarz –malowanie natryskowe i tradycyjne, Tapeciarz – raufaza, fizelina, przygotowanie podłoża.

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość języka niemieckiego

Pracodawca oferuje

  • Bezpośrednie zatrudnienie w niemieckiej firmie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjna stawka godzinowa + dieta,

  • Wynagrodzenie do uzgodnienia bezpośrednio z Kierownikiem w rozmowie telefonicznej,

  • Premie uznaniowe, premie za polecenie pracownika 250 -1200 euro,

  • Pracę w brygadach 2-3 osobowych,

  • Auto służbowe – dodatek 60 euro dla Kierowcy,

  • Regularne zjazdy do Polski,

  • Bezpłatne i zorganizowane zakwaterowanie,

  • Wysokiej klasy narzędzia oraz odzież,

  • Możliwość pobrania zaliczki po tygodniu pracy,

  • 25 dni płatnego urlopu,

  • Odprowadzenie podatku emerytalnego,

  • Niemiecki meldunek,

  • Kindergeld – 219 euro na dziecko.

Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszam do złożenia aplikacji lub kontakt telefoniczny 798 056 274 (Justyna).

Jeżeli nie odbieram – napisz SMS „MALARZ” - oddzwonię!