Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Malarz - Tapeciarz

Plan B Personal

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Klasyczne prace malarskie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz (elewacje)

  • Szpachlowanie i nakładanie gładzi

  • Prace ogólnobudowlane

Wymagania pracodawcy

  • Tytuł czeladnika w zawodzie malarz-tapeciarz/Monter izolacji budowlanych lub technolog robót wykończeniowych w budownictwie lub minimum 2-letnie doświadczenie na w/w stanowisku

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego

  • Chęć do pracy i dyspozycyjność

Pracodawca oferuje

  • Niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami i prawami pracowniczymi

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 12€/godz. netto

  • Zapewnienie pracy w pełnym wymiarze godzin i możliwość pracy w nadgodzinach

  • Zakwaterowanie opłacone przez Pracodawcę

  • Dodatki pieniężne z okazji świąt Bożego Narodzenia i urlopu

  • Wsparcie przy załatwianiu wszelkich formalności w Niemczech

  • Opiekę polskiego koordynatora

(pozwolenie nr 21379) to biuro pośrednictwa pracy, która działa na zlecenia tylko sprawdzonych, stałych i rzetelnych Klientów z Europy Zachodniej. Przeprowadzamy Kandydata przez cały proces rekrutacji aż do jego wyjazdu kompletując dokumenty i jasno przekazując informacje zarówno o warunkach pracy jak i o docelowym Pracodawcy. Stajemy po stronie naszych Pracowników i dokładamy wszelkich starań aby ich zadowolenie z całego procesu i pracy osiągało wyżyny satysfakcji.

Przewiń do profilu firmy