Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manadżer ds. Kontraktowania OZE (K/M)

wpd Polska Sp. z o. o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • negocjowanie i zawieranie umów z właścicielami gruntów zabezpieczających teren pod inwestycję parku wiatrowego,

  • aktywne wsparcie zespołu w terenie w działaniach związanych z rozwojem projektów wiatrowych, aż do momentu uzyskania niezbędnych pozwoleń, w tym pozwoleń na budowę,

  • rozwój współpracy z właścicielami gruntów oraz władzami samorządowymi, na terenie których planowana jest realizacja parków wiatrowych, w tym utrzymywanie pozytywnych relacji w trakcie rozwoju projektów,

  • przygotowywanie sprawozdań z działań prowadzonych w terenie (praca na terenie całej Polski).

Nasze wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w pozyskiwaniu gruntów pod inwestycje, najlepiej pod projekty parków wiatrowych bądź fotowoltaicznych,

  • specjalista otwarty na nowe wyzwania, potrafiący budować partnerskie relacje na zewnątrz, jak i we własnym zespole,

  • umiejętność organizacji i koordynacji pracy swojej oraz zespołu, a także umiejętność pracy pod presją czasu,

  • skrupulatność, sumienność i lojalność w realizacji własnych zadań,

  • umiejętność czytania map geodezyjnych oraz korzystania z systemów GIS (geoportal itp.) oraz elektronicznego systemu ksiąg wieczystych,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy w dynamicznej firmie z doskonałą perspektywą na przyszłość oraz możliwością podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • stałe zatrudnienie w polsko-niemieckiej firmie z doświadczeniem na rynku OZE,

  • współpracę w międzynarodowym zespole oraz możliwość integracji w młodym i przyjaznym zespole współpracowników,

  • kursy doszkalające język angielski,

  • narzędzia niezbędne w celu wykonywania pracy (w tym komputer, telefon, samochód służbowy),

  • wiarę w Twoje umiejętności przekładającą się w zaangażowanie oraz możliwość podejmowania samodzielnych decyzji.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • kawa / herbata

wpd Polska Sp. z o. o.

Energia odnawialna, taka jak wiatr, słońce czy biomasa, osiąga oszałamiające tempo wzrostu na mapie całego świata. Rola, jaką odgrywają odnawialne źródła energii we współczesnym zapotrzebowaniu na energię elektryczną, zwiększa się nie tylko ze względu na malejące rezerwy paliw kopalnych, ale również wraz z rosnącą świadomością społeczeństw związaną z potrzebą ochrony środowiska w którym żyjemy.

Grupa wpd, zatrudniając ponad 2 500 pracowników w ponad 25 krajach, aktywnie uczestniczy w kształtowaniu tej zmiany. Jako specjaliści w zakresie planowania, finansowania, realizacji i obsługi parków wiatrowych na lądzie, jak i na morzu staliśmy się liderem rynku w Niemczech oraz znaczącym partnerem na rynkach światowych.

Przewiń do profilu firmy