Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. efektywności biznesu

  • Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo, Ostrołęka, Piaseczno, Otwock, Ciechanów, Żyrardów, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Sochaczew, Ząbki, Mława, Grodzisk Mazowiecki, Marki, Nowy Dwór Mazowiecki, Wyszków, Piastów, Ostrów Mazowiecka, Płońsk, Kobyłka, Sulejówek, Pionki, Pułtusk, Gostynin, Sokołów Podlaski, Sierpc, Kozienice, Zielonka, Konstancin-Jeziorna, Przasnysz, Garwolin, Łomianki, Grójec, Milanówek, Brwinów, Węgrów, Błonie, Szydłowiec, Warka, Góra Kalwaria, Radzymin, Ożarów Mazowiecki, Żuromin, Zwoleń, Tłuszcz, Nasielsk, Białobrzegi, Łosice, Łochów, Mszczonów, mazowieckie
  • Kierownik
  • 12.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "U nas zarobisz nawet 35% więcej niż u konkurencji dzięki synergii najlepszych rozwiązań dla klienta! Po prostu mając niespotykane gdzie indziej rozwiązania sprzedaje się dużo łatwiej! Klienci sami chcą byśmy im pomogli a w tym jesteśmy prawdopodobnie najlepsi w Polsce!"

    Experts jest w Polsce pionierem rozwiązań dotyczących efektywności biznesu. Dla firm nieustannie szukamy możliwości ograniczania strat, tworzenia przewag konkurencyjnych oraz nawet ponadprzeciętnego zarabiania wcześniej nieosiąganego! Naszą obsesją jest ciągłe szukanie wartości dodanych - najlepszych rozwiązań oraz doradzanie jakie szanse dziś daje rynek. Tworzymy unikatowe synergie między różnymi branżami. W zakresie energetyki Experts reprezentuje w Polsce Grupę Kapitałową Innogy - jedną z największych firm energetycznych w Europie z 50 mld euro obrotu, obsługującej ponad 6 mln Klientów w Polsce i wytwarzającej więcej prądu niż cała Polska zużywa. Jesteśmy ekspertami zarówno w kwestiach sprzedażowych jak i energetycznych łącznie z zaawansowaną energetyką odnawialną. Nasz zespół tworzą osoby energiczne, ambitne, najlepsze w branży, dla których sprzedaż nie ma tajemnic i nie zna granic oraz sprawia niesamowitą dumę i frajdę. U klientów generujemy ogromne zyski tam gdzie inni widzą koszty!

    Jeśli to jest też twoje DNA to aplikuj!

    Miejsce pracy: Błonie, Brwinów, Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Kozienice, Legionowo, Łochów, Łomianki, Łosice, Marki, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Mława, Mszczonów, Nasielsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Pionki, Płock, Płońsk, Pruszków, Przasnysz, Pułtusk, Radom, Radzymin, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sulejówek, Szydłowiec, Tłuszcz, Warka, Warszawa, Węgrów, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Zwoleń, Żuromin, Żyrardów, Białobrzegi
    Nr ref.: EX województwo/Miasto

    Opis stanowiska:

    • Tworzenie i zarządzanie grupą sprzedażową w zakresie aktywnej sprzedaży energii, gazu oraz wysoce zyskownych rozwiązań odnawialnych źródeł energii dla klientów z sektora B2B
    • Realizacja celów sprzedażowych, rekrutacyjnych i wdrożeniowych
    • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami poprzez najlepszą obsługę na rynku
    • Ciągłe wyprzedzanie konkurencji poprzez oferowanie Klientowi więcej i lepiej niż konkurenci
    • Dopasowywanie wysoce zyskownych rozwiązań energii odnawialnej pod potrzeby klienta
    Wymagania:
    • Doświadczenie managerskie poparte sukcesami w strukturach sprzedaży bezpośredniej
    • Obsługa klienta przez wiele lat dla Twojego zespołu to musi być Twoja obsesja
    • Silne zdolności przywódcze, znajomość technik motywacyjnych, doskonałe umiejętności komunikacyjne
    • Chęć zarabiania więcej niż inni i determinacja do bycia najlepszym - sprzedaż musi być twoim żywiołem
    • Chęć uczenia się nowych rzeczy, otwartość, wysoka etyka zawodowa
    • Prawo jazdy kat. B
    Oferujemy:
    • Bardzo wysokie wynagrodzenie bez górnego limitu, ale mamy warunek:
      Aby dla nas pracować musisz chcieć zarabiać minimum 15 000 zł miesięcznie
    • Transparenty i uczciwy system wynagrodzeń promujący najlepszych
    • Kompletne szkolenia produktowe i z najnowszych zaawansowanych technik sprzedażowych.
      Jeśli myślisz, że już dużo wiesz o sprzedaży to zobaczysz o ile jeszcze można poprawić swój warsztat
    • Najbardziej zaawansowane narzędzia pracy w krajowej energetyce
    • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach sprzedażowych firmy
    • Udział w budowaniu przewag konkurencyjnych naszych klientów - zmienianiu Polski na lepsze
    • Brak nonsensów wielkich korpo oraz szybką ścieżkę decyzyjną
    Jesteś najlepszy w swojej firmie? Chcesz zarabiać więcej? Chcesz zmieniać świat?
    Przyjmij wyzwanie i aplikuj do nas!
    Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł