Praca manager ds. sprzedaży na rynek krajowy, lubelskie

Mamy dla Ciebie 4 ofert

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Lublin
    Dobrze się składa, że się spotkaliśmy. Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi. Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż Twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i...
    opublikowana: 13 sierpnia 2020
    • lubelskie
    Opis stanowiska: Do zadań wybranej osoby będzie należała dystrybucja i promocja produktów firmy w sieciach aptecznych powyżej 5 aptek do zdefiniowanej bazy klientów na terenie Polski południowo-zachodniej (głównie woj. śląskie, dolnośląskie i...
    opublikowana: 12 sierpnia 2020
    • 2 lokalizacji
    Główne zadania: pozyskiwanie klientów z branży chemii przemysłowej i spożywczej, utrzymywanie kontaktu z klientami drogą mailową i telefoniczną, obsługa bieżących klientów. ...
    opublikowana: 9 sierpnia 2020