Ta oferta pracy jest nieaktualna od 118 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager ds. sprzedaży usług outsourcingowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 22.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych, strategicznych klientów i współpraca z obecnymi,
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży, umów i udział w przetargach,
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji,
  • Realizowanie targetów,
  • Prowadzenie negocjacji i prezentacji,
  • Kontakt z partnerami biznesowymi.

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług outsourcingu pracowników,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Nastawienie na rezultat,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Samodzielność w prowadzeniu procesu handlowego,
  • Wysoka kultura osobista.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w oparciu o kontrakt (możliwość wyboru),
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy,
  • Międzynarodowe środowisko.
Zainteresowane osoby prosimy o załączanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej