Ta oferta pracy jest nieaktualna od 84 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Działu Produktów Świeżych

  • Gdynia, pomorskie
  • Kierownik
  • 29.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy
    kandydatów i kandydatek na stanowisko:

    MANAGER DZIAŁU
    PRODUKTÓW ŚWIEŻYCH

    (Warzywa/Owoce, Piekarnia, Tradycja)

    Miejsce pracy: Gdynia

    NASZA GWARANCJA:

    • stabilne zatrudnienie
    • przyjazna atmosfera
    • wzajemny szacunek

    OD NAS DOSTAJESZ:

    • umowę o pracę już od 1-go dnia zatrudnienia
    • wynagrodzenie zawsze na czas
    • premię przy dobrych wynikach sklepu
    • cenne doświadczenie i możliwość rozwoju w różnych projektach
    • profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanych zadań
    • nowe znajomości i świetną atmosferę w zgranym zespole
    BENEFITY

    OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

    • doświadczenia na podobnym stanowisku w sieciach handlowych
    • ukierunkowania na potrzeby klientów
    • umiejętności zarządzania zespołem i motywowania pracowników
    • bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i samodzielności
    • zaangażowania, odpowiedzialności i zorientowania na cel
    • energii i pozytywnego nastawienia

    TWOJE ZADANIA NA CO DZIEŃ:

    • zarządzanie sprzedażą i zapewnienie sprawnego funkcjonowania działu
    • nadzór nad zamówieniami towarów
    • zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów i odpowiadanie na ich potrzeby
    • realizowanie ustalonych celów handlowych
    • wspieranie Managera Sklepu w zarządzaniu sklepem
    • zarządzanie zespołem i organizacja jego pracy
    • motywowanie, szkolenie i dbanie o rozwój pracowników