Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Salonu Play

  • Jasło, Krosno, Łańcut, Lubaczów, podkarpackie
  • Kierownik
  • 04.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży firma 360 Circus Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Jasło, Krosno, Lubaczów, Łańcut

    Opis stanowiska:

    • Realizacja celów sprzedażowych i budżetowych wyznaczonych przez Spółkę
    • Dbanie o aktualną wizualizację i ekspozycję Salonu Sprzedaży
    • Nadzorowanie pracy podległego zespołu
    • Raportowanie kierownictwu
    • Motywowanie podległego personelu
    • Koordynacja lokalnych działań marketingowych
    • Rekrutacja i szkolenie personelu

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w sprzedaży oraz branży telekomunikacyjnej
    • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
    • Wysoki poziom orientacji na wynik i na klienta
    • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji
    • Wysoka kultura osobista
    • Bardzo dobra obsługa komputera

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Profesjonalne szkolenia
    • Możliwość rozwoju w ramach Spółki
    • Współpraca na zasadzie kontraktu menadżerskiego
    • Wysokie wynagrodzenie 5000 – 10000 PLN netto/mc
    • Pracę w młodym, ambitnym zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.