Manager sprzedaży ds. przemysłowych systemów poliuretanowych

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 25.03.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 24.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa, zdywersyfikowana, dynamicznie rosnąca: PCC to grupa kapitałowa zorientowana na budowanie wartości. Dysponujemy zdywersyfikowanym portfelem, a nasi klienci reprezentują wiele różnych gałęzi przemysłu: chemiczny, motoryzacyjny, produkcji dóbr konsumpcyjnych, produkcji mebli, budownictwo, górnictwo. Jesteśmy niezawodnym dostawcą surowców i podstawowych chemikaliów dla naszych klientów. Obecnie do spółki PCC Prodex, producenta systemów poliuretanowych, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:
    M/PCCP/2019

    Zadania:

    • Sprzedaż poliuretanowych komponentów/ systemów do izolacji i wypełnień na rynku B2B (obszar: Polska). Praca w terenie - regularne wizyty u klientów;
    • Kreowanie pomysłów na nowe produkty i bliska współpraca z działem R&D w celu ich realizacji;
    • Przygotowywanie planów sprzedaży i ich realizacja;
    • Nawiązywanie nowych relacji handlowych oraz bieżąca obsługa klientów;
    • Negocjowanie warunków sprzedaży i zawieranie umów;
    • Doradztwo techniczne;
    • Przygotowywanie raportów i analiz sprzedaży, monitoring sytuacji rynkowej oraz działań konkurencji.
    • Współpraca z innymi działami firmy;

    Twój profil:

    • Doświadczenie w sprzedaży B2B;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość dodatkowego języka będzie atutem);
    • Wysokie zdolności interpersonalne i umiejętność budowania długoterminowych relacji;
    • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych na terenie kraju oraz zagranicznych w razie potrzeby;
    • Czynne prawo jazdy kat. B;
    • Znajomość pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe, klarowny i atrakcyjny system premiowy;
    • Narzędzia niezbędne do realizacji celów sprzedażowych (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy);
    • Pakiet socjalny (szkolenia, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie w PZU, świadczenia świąteczne);
    • Ambitne wyzwania i ciekawe zadania;
    • Pracę w kompetentnym i zgranym zespole;
    • Możliwość kariery w dużej organizacji o zasięgu międzynarodowym.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie cv wraz z wybraną z poniższych zgodą na przetwarzanie danych osobowych (warunek konieczny) za pomocą przycisku:

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie cv wraz z wybraną z poniższych zgodą na przetwarzanie danych osobowych (warunek konieczny):

    A. Zgoda dotycząca danych osobowych na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego

    Wyrażam zgodę:

    - na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji, w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy;

    - na udostępnienie przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji spółce Grupy PCC wskazanej w powyższym ogłoszeniu rekrutacyjnym i ich przetwarzanie przez tą spółkę, w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacyjnego.

    Lub

    B. Zgoda dotycząca danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w Grupie PCC

    - na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp. z o.o. siedzibą w Brzegu Dolnym, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych odpowiadających mojej ofercie pracy;

    - na udostępnienie przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji wybranym spółkom z Grupy PCC i ich przetwarzanie przez te spółki, w celu realizacji procesów rekrutacji w tych spółkach.

    Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

    CWB Partner Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia - nr wpisu do rejestru 7182.

    Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do wysłania cv wraz z wybraną z poniższych zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez stronę Kariera PCC:

    Jeśli chcą Państwo by Państwa aplikacja była brana pod uwagę również na inne stanowiska w Grupie PCC prosimy również dołączyć poniższą zgodę: