Oferta pracy

Manager - Audyt Ogólny

KPMG

KPMG

Roosevelta 22

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór nad procesem badania sprawozdań finansowych, w tym:

  • Planowanie badania, identyfikację kluczowych zagadnień, ocenę ryzyka

  • Dobór zespołu, alokację zadań, nadzór i weryfikację wykonania zadań

  • Analizę zagadnień z zakresu rachunkowości i sprawozdawczości w świetle zgodności ze standardami

  • Komunikację z klientami, w tym raportowanie wyników badania

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w firmach świadczących usługi z zakresu audytu

  • Posiadanie uprawnień Biegłego Rewidenta (lub końcowy etap zdobywania uprawnień), ACCA jako dodatkowy atut

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa w zakresie rachunkowości i rewizji finansowej (MSSF, MSB)

  • Wysokie umiejętności komunikacji i współpracy w zespole oraz zaangażowanie w wykonywane zadania

  • Bardzo dobra organizacja pracy, w tym umiejętności realizowania kilku zadań jednocześnie

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Finansowanie kwalifikacji zawodowych m.in. biegłego rewidenta, ACCA, CISA, CIMA, CIA, CFA

  • Finansowanie kursów przygotowawczych i egzaminów, a także studiów podyplomowych i kursów językowych

  • Szeroki wybór szkoleń w ramach platformy Degreed

  • Szkolenia LinkedIn Learning oraz certyfikowane szkolenia Microsoft

  • Buddy Program – komfortowy start

  • Program rekomendacji – bonus za polecenie pracownika

  • Program mentoringowy

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Program kafeteryjny, w którym pracownicy sami wybierają interesujące ich benefity

Czym zajmuje się zespół?

Dział Audytu Ogólnego liczy ponad 700 osób, w tym blisko 120 biegłych rewidentów. W codziennej pracy mierzymy się ze specyficznymi dla danego sektora wyzwaniami, wykonujemy badania sprawozdań finansowych i inne usługi poświadczające.

KPMG

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 236 000 pracowników w 145 krajach. W Polsce jest nas prawie 2000 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy