Oferta pracy

Manager Audytu Wewnętrznego

Goldman RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego klienta, prestiżowej firmy handlowej, poszukujemy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Audytora Wewnętrznego. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Krakowie.
Manager Audytu WewnętrznegoNumer ref.: 191688/6495

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie i prowadzenie audytu wewnętrznego w grupie kapitałowej,
  • ocena procesów w przedsiębiorstwie oraz identyfikacja ryzyka,
  • sporządzanie planu, metodyki działania oraz zakresu audytu,
  • prezentowanie wyników bezpośrednio do zarządu oraz rekomendowanie działań usprawniających w badanych obszarach biznesu,
  • opracowywanie raportów z audytów zawierających wnioski i rekomendacje oraz monitorowanie wdrożenia proponowanych rekomendacji,
  • promowanie najlepszych praktyk kontroli wewnętrznej oraz ciągłe usprawnianie procesów.

Wymagania:

  • min. 4 lata doświadczenia w obszarze audytu wewnętrznego / zewnętrznego,
  • wyższe wykształcenie na kierunkach: ekonomia / rachunkowość / finanse,
  • certyfikacje ACCA, CIA lub pokrewne będą mile widziane,
  • mile widziane będzie doświadczenie w audycie firm o profilu handlowym,
  • umiejętność samodzielnego przygotowania i prowadzenia audytu,
  • znajomość działania działów operacyjnych i biznesowych,
  • doskonały umiejętności budowania relacji działami biznesowymi,
  • język angielski na poziomie B2,
  • zdolność zarządzania i analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków i opracowywania sprawozdań z audytu.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • linia raportowania bezpośrednio do zarządu spółki,
  • współtworzenie standardów raportowania i standardów procesowych,
  • pakiet benefitów (multisport, opieka medyczna, zniżki do wykorzystania w salonach),
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzenia kompetencji.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy