Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager biura - administracja

Bień Architekci s.c. - Paulina Bień, Tomasz BieńO firmie

  • Konstruktorska 10C
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Bień Architekci s.c. - Paulina Bień, Tomasz Bień

Konstruktorska 10C

Warszawa

Bień Architekci S.C. to dynamicznie rozwijająca się pracownia architektoniczna. Powiększamy nasz skład, potrzebujemy osoby turbozorganizowanej do pilnowania harmonogramów i czuwania nad sprawnym działaniem całego mechanizmu - pracowni. Dołącz do nas!

Obowiązki:

  • organizacja pracy biura,
  • planowanie i kontrolowanie kosztów funkcjonowania biura,
  • nadzorowanie prac administracyjno - biurowych,
  • kontakt z księgowością,
  • koordynacja harmonogramów,
  • zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów,
  • kontakty zewnętrzne tj. instytucje, urzędy, podwykonawcy, klienci.

Wymagania:

  • biegła znajomość pakietu Office,
  • wiedza z zakresu funkcjonowania działalności gospodarczych,
  • znajomość branży architektonicznej,
  • zainteresowanie rynkiem deweloperskim i inwestycjami budowlanymi,
  • znajomość procesu inwestycyjnego i procedur administracyjnych,
  • zaangażowanie i samodzielność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • wzorowa organizacja pracy.

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwe elastyczne godziny pracy,
  • możliwa praca w niepełnym wymiarze godzin,
  • możliwość poznania zagadnień związanych z zawodem architekta,
  • możliwość rozwoju w trakcie budowania struktur i rozwoju pracowni,
  • wynagrodzenia oraz forma zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od doświadczenia. Preferowana forma b2b.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt i przesyłanie CV z klauzulą odnośnie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj z dopiskiem „administracja” w temacie maila. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne