Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager biura

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-02-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CGATE Logistics Poland Sp. z o.o.

    CGATE Logistics to innowacyjna firma założona w Hamburg w 2009r. Zajmuje się kompleksowymi usługami logistycznymi do wszystkich miejsc na świecie, wszystkimi rodzajami transportu: drogą morską, lotniczą oraz lądową. W swoim założeniu została ona stworzona do dostarczania klientom rozwiązań na miarę ich potrzeb i oczekiwań. Innowacyjna organizacja, zbudowana na zaangażowaniu ludzi ją stanowiących, zlokalizowana na Starym Kontynencie. Wizją firmy CGATE Logistics jest posiadanie swojego przedtawicielstwa w każdym z Bazowych Portów Europejskich. Polski oddział od 2018 roku jest kolejnym krokiem na drodze do osiągnięcia tego celu.

    Miejsce pracy: Gdynia
    Numer referencyjny: Cgate/Pol/2018/2

    Obowiązki:

    • Administracyjna organizacja pracy biura.
    • Korespondencja drogą mailową oraz telefoniczną w języku Polskim i Angielskim.
    • Prowadzenie rejestru korespondencji listownej.
    • Dbałość o dobry wizerunek firmy.

    Wymagania:

    • Osoba gotowa do pracy z zaangażowaniem i kreatywnym podejściem do rozwiązywania powieżonych zadać jest najlepszą rekomendacją. Nie jest wymagane doświadczenie zawodowe.
    • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Możliwość rozwoju w pierwszym oddziale w Polsce międzynarodowej firmy spedycyjnej.
    • Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od umiejętności.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem, aplikacji klikając w przycisk "Aplikuj teraz"

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )