Oferta pracy

Manager Biura Komunikacji i Marketingu

VEOLIA ENERGY CONTRACTING POLANDO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

VEOLIA ENERGY CONTRACTING POLAND
poszukuje kandydatów na stanowisko

MANAGER BIURA KOMUNIKACJI I MARKETINGU

Dla kogo jest ta oferta?

  • dla osoby, która chce uczestniczyć w procesie transformacji polskiej energetyki i zadbać o właściwą komunikację dla nowej spółki Veolia Energy Contracting Polska
  • dla osoby, której bliskie są potrzeby realnego wpływu na poprawę środowiska -  teraz i w przyszłości
  • dla osoby, która chce wziąć czynny udział w aktywnym budowaniu  nowego obszaru działalności Grupy Veolia

ZADANIA:

  • zbudowanie i wdrożenie polityki komunikacji - 360 stopni dla spółki, zgodnie ze strategią Grupy
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Spółki oraz pozycjonowanie jej Ekspertów
  • budowanie relacji z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi, wg rocznego planu działań
  • zarządzanie media relations, w tym nawiązywanie i utrzymywanie relacji z mediami branżowymi oraz Social Media
  • pełnienie roli koordynatora komunikacji kryzysowej, opracowywanie przekazów
  • zapewnienie kalendarza wydarzeń branżowych, stowarzyszeń w których przewidziany będzie udział reprezentacji Spółki, przygotowanie przekazów, pozycjonowania
  • udział w projektach strategicznych spółki i Grupy oraz przygotowywanie dla nich planów komunikacji & planów marketingowych, monitorowanie ich realizacji  i efektów wg przyjętych KPI
  • rozpowszechnianie dobrych praktyk i norm etycznych Grupy;
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w danej spółce, Działami Komunikacji w spółkach zależnych w Grupie Veolia w Polsce
  • zarządzanie budżetem komunikacji

WYMAGANIA:

  • co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze komunikacji/pracy w mediach, w tym min. 3 lata na stanowisku kierowniczym;
  • znajomości problematyki gospodarczej i biznesowej ze szczególnym uwzględnieniem tematów związanych z energetyką, środowiskiem i zrównoważonym rozwojem;
  • doświadczenie w zakresie komunikacji B2B;
  • płynna znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego
  • skrupulatność, dobra organizacja oraz umiejętność strategicznego myślenia;
  • doskonałe umiejętności wyrażania się w mowie i piśmie;
  • umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

Zobacz, czym dla nas jest Veolia:

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie,  kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy