Oferta pracy

Manager Biura Komunikacji

VEOLIA ENERGIA POZNAŃ S.A. O firmie

  • Energetyczna 3, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

VEOLIA ENERGIA POZNAŃ S.A.

Energetyczna 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • realizacja polityki komunikacji dla spółki, zgodnie ze strategią Grupy Veolia;

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Spółki, przygotowywanie komunikatów prasowych i materiałów promocyjnych;

  • budowanie relacji z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi, wg rocznego planu działań;

  • zarządzanie media relations, w tym nawiązywanie i utrzymywanie relacji z mediami branżowymi oraz Social Media;

  • pełnienie roli koordynatora komunikacji kryzysowej;

  • organizowanie konferencji prasowych i eventów;

  • udział w projektach strategicznych spółki i Grupy oraz przygotowywanie dla nich planów komunikacji, monitorowanie ich realizacji i efektów wg przyjętych KPI ;

  • rozpowszechnianie dobrych praktyk i norm etycznych Grupy;

  • zarządzanie budżetem komunikacji.

Nasze wymagania

  • co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze komunikacji, w tym min. 3 lata na stanowisku kierowniczym;

  • znajomości problematyki gospodarczej i biznesowej ze szczególnym uwzględnieniem tematów związanych z energetyką, środowiskiem i zrównoważonym rozwojem;

  • doświadczenie w zakresie komunikacji B2B;

  • płynna znajomość języka angielskiego;

  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność strategicznego myślenia;

  • doskonałe umiejętności wyrażania się w mowie i piśmie;

  • kreatywność, samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na stanowisku wchodzącym w skład najwyższej kadry kierowniczej Spółki i zapewniającym wyzwania zawodowe oraz realny wpływ na zarządzanie przedsiębiorstwem;

  • Szansę realizacji zawodowych ambicji i możliwość rozwoju osobistego w grupie Veolia;

  • Wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i randze stanowiska;

  • Premię roczną uzależnioną od realizacji wyznaczonych celów;

  • Ubezpieczenie emerytalne opłacane przez Pracodawcę (PPE);

  • System benefitów pozapłacowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne