Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager Biura Nieruchomości Metrohouse

MetrohouseO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

Ta oferta skierowana jest dla osób, które odniosły już pierwsze sukcesy sprzedażowe, szczególnie w branży nieruchomości. Dla tych, którzy cechują się umiejętnościami managerskimi pozwalającymi na sprawne zarządzanie zespołem.

Chcemy dać Ci szansę na rozwój własnego biura nieruchomości.

Marzysz o własnym oddziale? Chcesz stworzyć zespół agentów i mieć realny wpływ na to, ile zarabiasz Ty i Twoi ludzie? Nie potrzebujesz żadnego wkładu finansowego. Możesz zrobić to z Metrohouse jako Manager Biura Nieruchomości.

Poszukujemy zdecydowanych i otwartych na wyzwania managerów, którzy powołają do życia kolejne nasze biuro nieruchomości i osiągną sukces ze swoim teamem. Wierzymy, że dostarczając Ci szereg skutecznych rozwiązań, niezbędne know-how oraz dzięki silnej na rynku i rozpoznawalnej marce będziesz mieć wszystkie podstawy ku temu, by osiągać doskonałe wyniki sprzedażowe i spełniać się w branży obrotu nieruchomości. My Ci w tym pomożemy.

Wchodzisz w to?

Nasze wymagania

  • doświadczenie sprzedażowe, doskonale jeśli jest to branża nieruchomości

  • umiejętność motywowania i wspierania innych, bycie dla nich autorytetem i mentorem

  • głowa pełna innowacyjnych pomysłów pozwalających usprawniać sprzedaż

  • umiejętność poruszania się w strukturach dużej organizacji, ale jednocześnie duża samodzielność

  • chęć dzielenia się swoim doświadczeniem i wiedzą, nie unikanie wystąpień publicznych i działalności szkoleniowej

  • otwartość na ludzi, lubienie pracy z osobami reprezentującymi różne postawy i charaktery

  • utożsamianie się z firmą i przestrzeganie jej standardów

  • chęć rozwoju i wymaganie tego od swojego zespołu

To oferujemy

  • możliwość budowy i rozwoju swojego zespołu

  • wsparcie na każdym poziomie prowadzonych aktywności

  • cykl szkoleń managerskich z doświadczonymi szkoleniowcami

  • możliwość awansu w strukturze firmy

  • szansę na osiągnięcie wysokich zarobków

  • pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze

  • pracę w prężnie działającym i nastawionym na wspólny sukces zespole

  • wsparcie finansowe w pierwszym roku budowania zespołu.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów