Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Manager biura nieruchomości

Inwestor Nieruchomości (Grupa Inwestor Sp. z o.o.)

Wacława Felczaka 11

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • rekrutacja i budowanie zespołów agentów nieruchomości

  • wspieranie zespołu w osiąganiu założonych celów

  • koordynacja pracy agentów i nadzór nad przeprowadzanymi transakcjami

  • wdrożenie nowych agentów

  • realizacja planów sprzedażowych

  • dbanie o dobry wizerunek i udział w rozwoju firmy

  • dbanie o wysoki poziom obsługi klientów

  • stała współpraca z zarządem spółki

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w branży obrotu nieruchomościami

  • wiesz jak poprowadzić zespół sprzedażowy, aby osiągał wybitne wyniki

  • potrafisz budować wartościowe, stabilne i trwałe relacje biznesowe z klientami i agentami, dzięki swoim zdolnościom interpersonalnym

  • jesteś liderem, za którym, z zaufaniem podąża zespół

  • wiesz jak efektywnie organizować pracę własną oraz innych

  • masz silną motywację do pracy oraz chcesz stale się rozwijać

  • działasz nieszablonowo i samodzielnie

  • znajomość języka obcego będzie istotnym atutem

  • posiadasz samochód osobowy

To oferujemy

  • stała pensja i prowizją od sukcesów oraz sukcesów podlegającego zespołu (success fee)

  • służbowy telefon oraz komputer dla Twojego komfortu

  • wsparcie pracy przez system CRM

  • pomoc działu prawnego oraz marketingowego

  • jasne, przestronne i nowoczesne biuro w prestiżowej lokalizacji o powierzchni 300m2

  • dwie sale konferencyjne oraz sala do spotkań z klientami

  • w pełni wyposażona kuchnia z dobrą kawą

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • służbowy telefon i komputer

Firma Inwestor Nieruchomości to jedna z największych firm obrotu nieruchomościami w województwie zachodniopomorskim.

Od ponad 25 lat zajmujemy się pośrednictwem, handlem i zarządzaniem nieruchomościami. Filarem naszej działalności, oprócz wiedzy i doświadczenia, jest zgrany zespół. Wspólnie chcemy pomagać ludziom podejmować właściwe decyzje.

Przewiń do profilu firmy

Rozwijaj się razem z nami!

Jeśli wierzysz, że w sprzedaży najważniejsze są relacje, a na szczycie znajdzie się miejsce dla całego zespołu. To ogłoszenie jest dla Ciebie!

Szukamy ludzi, którzy podzielą z nami nasz entuzjazm i pasję do bycia najlepszym specjalistą w branży nieruchomości.

Rozwijaj się razem z nami i prześlij nam swoje CV ze zdjęciem.

Zapunktujesz dołączając list motywacyjny. Chcemy poznać Twoją motywację do pracy u nas.

Kliknij w przycisk APLIKUJ i dołącz do liderów w branży nieruchomości!