Manager biura nieruchomości

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

    Orienta Polska poszukuje osoby na stanowisko: MANAGER BIURA NIERUCHOMOŚCI ODDZIAŁU WE WROCŁAWIU, dla firmy, o ugruntowanej pozycji na branżowym rynku, będącej naszym Klientem.

    MANAGER BIURA NIERUCHOMOŚCI
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Praca dla dużej i znanej firmy z branży nieruchomości,

    • Budowanie i rekrutacja zespołu, prowadzenie szkoleń,

    • Kompleksowe zarządzanie biurem nieruchomości zorientowane na osiąganie założonych celów sprzedażowych,

    • Kompleksowa obsługa klientów oraz zarządzanie podległym zespołem pracowniczym,

    • Budowa oraz utrzymywanie relacji handlowych na podległym terenie.

    Wymagania:
    • Doświadczenie w pracy w biurze/agencji nieruchomości oraz w zarządzaniu zespołem pracowników w tym handlowców,

    • Znajomość specyfiki branży oraz rynku lokalnego nieruchomości,

    • Wysokie umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i przywódcze,

    • Wykształcenie min. średnie,

    • Umiejętność pracy z ludźmi, doświadczenie w tworzeniu teamu i budowaniu pozytywnych relacji wewnątrz firmy oraz w relacjach zewnętrznych,

    • Zaangażowanie oraz wiarygodność.

    Oferujemy:

    • Stabilne stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

    • Wynagrodzenie oparte o zasady podstawa + premia,

    • Elastyczny system pracy,

    • Dobre warunki finansowe oparte o doświadczenie i umiejętności.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zgodnie z art.6 ust.1 oraz 7 ust. 2 RODO - Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Administratora danych, którym jest „ORIENTA POLSKA” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-845) przy ul. Łuckiej 18 lok.7- dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (w tym na inne stanowiska) oraz udostępnianie moich danych potencjalnym pracodawcom.

    Aby zapewnić lepszą ochronę Państwa danych, przesłane CV zostanie zachowane w naszej bazie, dzięki czemu będą mieli Państwo stały dostęp do przechowywanych informacji oraz możliwość samodzielnego usunięcia swoich danych.

    Równocześnie informujemy, że zgłoszenie swojej kandydatury jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem Polityki Prywatności dot. ochrony danych osobowych, zamieszczonej na naszej stronie internetowej www.orientapolska.pl.

    Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci, oraz że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci. Kandydaci proszeni są o zapoznanie się z polityką prywatności ORIENTA.